EW KLASSI TULETÕKKEKARDIN
FLAMEGUARD
SYSTEM

Tuletõkkekardin EW klassi
Tuletõkkekardin EW klassi
Kirjeldus:

Flameguard Sytems OÜ tuletõkkekardin on automaatne tuleohutuspaigaldise süsteem, mis on loodud suitsu ja tule leviku piiramiseks hoonetes. Toote komplektis on tuletõkkekangas, mis on rullitud toruvõlli peale. Toruvõll koos mootoriga on paigutatud kaitsekorpusesse, mis tavaliselt paigaldatakse lakke ja ei ole nähtav

Sertifikaadid:
Toode on valmistatud vastavalt EN16034-1
Toode on testitud ja klassifitseeritud EN1634-1; EN1363-1 ja EN13501-2
Kardina mõõtude ekstrapolatsioon on teostatud vastavalt standardile EN15269-11

Tööpõhimõte
Tulekahjusignalisatsioonisüsteemi poolt edastatud häiresignaali põhjal tuletõkkekardin laskub ootepositsioonist tööpositsiooni, sellega moodustatakse barjäär tule ja suitsu levikus.

Kangas:
Klaaskiudkangal on kõrge soojuskiirguse taluvus, tema strukruur ei muutu temperatuuril kuni 1100ºC.
Kangas on töödeldud mõlemalt poolt spetsiaalse kattega, mis hakkab paisuma temperatuuril 170ºC, peale katte paisumist moodustub sinna soojuskiirguse eest kaitsev kiht, mis piirab soojuskiirguse kandumist läbi kardina (kuni 15 kW/m2 kohta ). Tulevälisel poolel on tagatud põlevmaterjalide süttimine ja evakuatsiooni on võimalik teostada kardinate lähedalt. Kõik õmblused on tehtud kevlariga kaetud tugevdatud roostevabadest terastraatidest.
Toote tellimiseks palun täitke vorm vajalikute andmetega:
Ettevõttest
Meil on oma blogi Facebookis, kus saab tutvuda viimaste projektidega, uudistega. Paigalduste piltidega, postitusega ja videotega.

VAATA TÄPSEMALT
TULETÕKKEKARDINAD
JA
SUITSUTÕKKEKARDINAD

© COPYRIGHT© FLAMEGUARD
SYSTEMS 2020
Kontaktid:
  • +372 58 212 121
  • info@flameguard.ee
  • Tööpäeviti: 08:00–18:00