SHEQ esindaja

100.00

SHEQ esindaja (Safety, Health, Environment, Quality) teenus on mõeldud toetamaks ettevõtte või organisatsiooni meeskonda, kus peab olema vähemalt üks loetelust:

  • töökeskkonnaspetsialist;
  • töökeskkonnavolinik;
  • töökeskkonnanõukogu liige.
  • kvaliteedispetsialist;
  • tuleohutusspetsialist;
  • riskijuht;
  • ohutusjuht jne.

Meie väline spetsialist toetab ja esindab klienti eelnevalt kokkulepitud mahus ja tingimustel. Vähemalt 12 kuulise koostöölepinguga on esindajale võimalik määrata kliendi struktuuriga kokkusobiv ametinimetus ning järelevalveameti esindusõigus (Tööinspektsioon, Päästeamet jne). Klient tasub konsultatsiooniteenuse eest jooksva tunnihinna alusel.

Teenuse hind sisaldab 1 tundi spetsialisti tööd, mille käigus edasine organisatsioonipõhine tegevus kaardistatakse ja hinnastatakse vastavalt tegelikule töömahule.  

Kirjeldus

Töökeskkonnaspetsialisti ülesandeks on korraldada ettevõtte töötervishoiu ja tööohutusalane tegevus vastavalt õigusaktide nõuetele – näiteks riskianalüüsi läbiviimine või töökeskkonnavolinike valimine. Igas ettevõttes, sõltumata selle suurusest, peab olema töökeskkonnaspetsialist, v.a juhul, kui tööandja ise on ettevõtte ainus töölepinguline töötaja.

Töökeskkonnavolinik on töötajate esindaja töötervishoiu ja tööohutuse küsimustes, kes aitab välja tuua ja tööandjale edastada probleeme töökeskkonnas. Töökeskkonnavoliniku olemasolu eeldatakse ettevõttes, kus töötab 10 või enam töötajat.

Töökeskkonnanõukogu on suuremates ettevõtetes moodustatav koostöökogu, milles lahendatakse töötajate ja tööandja koostöös ettevõtte töötervishoiu ja tööohutusega seotud küsimusi. Töökeskkonnanõukogu moodustatakse ettevõtetes, kus töötab 150 või enam töötajat, nõukogusse kuulub võrdselt nii tööandja kui töötajate esindajaid. Töökeskkonnanõukogu liikmete arv sõltub ettevõttest ja on tööandja otsustada, minimaalselt peab nõukogusse kuuluma 4 liiget (sh 2 tööandja ja 2 töötajate esindajat). Tööandja esindaja volituste kehtivusaja otsustab tööandja ning töötajate esindajate volituste kehtivusaja otsustab töötajate koosolek. Töötajate esindajad võib nõukogust tagasi kutsuda töötajate koosolek.

Kvaliteedispetsialisti töö eesmärk on saavutada koos kolleegidega organisatsiooni kõigi osade jätkusuutlik ja terviklik klientide kvaliteedinõuete rahuldamine. Ta haldab järjepidevalt organisatsiooni kvaliteedijuhtimissüsteemi oma volituste piires ja tagab selle toimimise.
Kvaliteeti puudutavas tegevuses lähtub ta organisatsiooni kvaliteedi juhtpõhimõtetest ja kvaliteedijuhi ja protsessiomanike asjakohastest suunistest ja korraldustest ning talle kehtestatud töökirjeldusest.

Tuleohutusspetsialisti (tase 5) töö sisu on tuleohutusalase olukorra hindamine; ehitiste haldajate, omanike jt tuleohutusalane nõustamine ja juhendamine ning teavitustöö tulekahjude jm õnnetuste ennetamiseks. Tuleohutusspetsialist töötab nii iseseisvalt kui ka meeskonnas, tema töö eeldab suhtlemist kaastöötajate ja klientidega. Tuleohutusspetsialisti kutsealal on ka 6. taseme tuleohutuseksperdi kutse, kes täiendavalt tuleohutusspetsialisti tegevustele teeb tuleohutusekspertiise ning omab kompetentsi ehitisliku tuleohutuse valdkonnas.

Riskijuht hoolitseb organisatsiooni riskide juhtimise eest, tuvastades ja analüüsides ennetavalt potentsiaalseid riske ning töötades välja ennetusmeetmeid nende riskide täielikuks kõrvaldamiseks või leevendamiseks. Riskijuhtimisel võib olla organisatsioonides või ettevõtetes ülioluline roll. Riskijuht on kvalifitseeritud professionaal, kes on spetsialiseerunud tegevus- või operatsiooniriskide käsitlemisele, millega organisatsioonid võivad oma äri ajal kokku puutuda.

Ohutusjuht tegeleb peamiselt õnnetuste ärahoidmisega. Teda nimetatakse vahest ka riskijuhiks, kuna enne ennetavate või parandusmeetmete rakendamist tuleb töökohal või töökohal hinnata tervise- ja ohutusriske. Kõik parandus- või ennetusmeetmed, mida ohutusjuht võtab, peavad olema kooskõlas seaduste või määrustega. Ohutusjuht määrab kindlaks ohu, mida konkreetses keskkonnas töötamine endast kujutab, ning seejärel rakendab töötajate kaitsepoliitikat ja -protseduure.

Kohaletoimetamine

Kättesaamine väljastuspunktist

Kauba kättesaamine kauplusest on tasuta. Täidame tellimuse eeldatavalt 1-5 päeva jooksul, välja arvatud tellitavad tooted.
Kaubaväljastus toimub Tellijale või tema poolt volitatud isikule. Lisainfo telefonil +37258212121 või shop@flameguard.ee.

Pakiautomaati toimetus

Pakiautomaati saatmise võimalus ja tasu sõltub pakiautomaadi teenusepakkuja tingimustest.
Juhul, kui ostetud toodet ei ole võimalik pakiautomaadi võrgustiku kaudu transportida, siis Flameguard võib teenusepakkujat vahetada ning sellisel juhul võib ka transpordihind muutuda.

Kulleriga kättetoimetamine

Kulleriga saatmise võimalus ja tasu sõltub teenusepakkuja tingimustest. Üldiselt teeme koostööd kõikide kullerfirmadega ja juhul, kui ostetud toodet ei ole võimalik konkreetse kullerteenuse kaudu transportida, siis Flameguard võib kullerteenuse teenusepakkujat vahetada ning sellisel juhul võib ka transpordihind muutuda.

Ajakriitiline või kellaajaline transport

Ajakriitilise või kellaajalise transpordi võimalus sõltub kättetoimetuse asukohast ning teenuse täpsed tingimused tuleb eelnevalt kokku leppida.
Teenuse saadavust saab kontrollida telefonil +37258212121 või shop@flameguard.ee
Teenuse tellimiseks vali kätteoimetuse viisiks - Kättesaamine väljastuspunktist - Suur-Sõjamäe 31, Tallinn
Lisaks tuleb kohustuslikult täita kontaktide väljal lahter Märkused tellimuse kohta, kuhu tuleb lisada:

  • Flameguardiga kokkulepitud tarneviisi referents;
  • kättetoimetuse kuupäev ja kellaaeg;
  • kauba vastuvõtva isiku nimi ja mobiiltelefoni number.

NB! Ilma lisainfota transporditellimust ei aktiveerita ja tellimust ladustatakse kättesaamise väljastuspunktis Suur-Sõjamäe 31, Tallinn